Vogel's TVM1443, TV rameno se 3 klouby pro displeje 32-65", 25 kg

Klíčové vlastnosti: Otočte TV až o 180° díky 60 cm dlouhému rameni; Bezpečné naklápění až o 15°; Snadné vyrovnání i po instalaci, dodáváno s vodováhou Součástí balení jsou upínací pásky na kabely; Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pr ... více
Objednací kód: 9870075996
Kód výrobce: TVM 1443
Výrobce: VOGELS
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 847 Kč
Cena s DPH: 3 445 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Klíčové vlastnosti:

 • Otočte TV až o 180° díky 60 cm dlouhému rameni
 • Bezpečné naklápění až o 15°
 • Snadné vyrovnání i po instalaci, dodáváno s vodováhou
 • Součástí balení jsou upínací pásky na kabely
 • Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pro montáž držáku v požadované poloze TV na stěně
 • Hmoždinky Fischer® DuoPower

  Nástěnné rameno s náklonem pro TV s úhlopříčkou 40-77 palců
  Nástěnný držák televizoru QUICK Full-Motion+ lze otočit až o 180° a naklonit až o 15°. To znamená, že si televizor můžete vychutnat prakticky odkudkoli v místnosti. Navíc instalace tohoto nástěnného držáku televizoru nezabere více než 30 minut. TVM 1643 je vhodný pro televizory s úhlopříčkou 40 až 77 palců a hmotností do 35 kg.

  Snadná instalace ve třech krocích
  Díky jedinečnému systému EasyFIX™ můžete nástěnný držák televizoru QUICK Full-Motion nainstalovat v pouhých třech krocích. Váš televizor bude připraven ke sledování za maximálně 30 minut. A není problém, pokud je váš televizor namontován mírně nakřivo. Televizi si můžete dodatečně srovnat i po instalaci.

  Všechno po ruce, tak pohodlné
  Společnost Vogel's se postará o to, abyste se mohli ihned pustit do práce. Kromě držáku televizoru na stěnu balení obsahuje také vrtací šablonu, šrouby, hmoždinky Fischer® DuoPower, vodováhu a stahovací pásky pro bezpečné svázání kabelů. Pomocí bezplatné aplikace DrillRight™ AR si na stěně snadno vyznačíte první vrtací otvor. Přehledný návod k instalaci najdete ve stručném průvodci instalací. Můžete si také prohlédnout podrobnou příručku nebo instalační video online.

  Zaručená bezpečnost
  Společnost Vogel's nedělá v oblasti bezpečnosti žádné kompromisy. Každý TV držák je testován na trojnásobek své maximální nosnosti a má certifikát TÜV. Všechny naše držáky splňují ty nejvyšší bezpečnostní požadavky. Existuje dobrý důvod, proč na ně dostanete pětiletou záruku.

  Kompletní montážní pokyny

  DrillRight™ AR aplikace pro Android

  DrillRight™ AR aplikace pro iOS

 • -|CZ|SK|EN
  Rozměry, hmotnost, nosnost
  Nosnost držáku přesná (kg) 25 kg
  Nosnost držáku (kg) do 15kg
  Určení držáku Nástěnný
  Počet monitorů k uchycení 1
  VESA standard
  VESA standard Ano
  Rozměr VESA uchycení 400 x 400 mm
  Montáž na stěnu Ano