Kingston FURY Renegade/ DDR5/ 32GB/ 7200MHz/ CL38/ 2x16GB/ Black/ Silv

Paměti Kingston FURY Renegade DDR5; Posuňte hranice jako nikdy předtím s pamětí Kingston FURY™ Renegade DDR5, navrženou pro extrémní výkon na platformách nové generace DDR5. Vylepšete svůj systém o podporu, kterou potřebuje, aby zůstal na vrcholu, s ultra rychlou pamětí až 8000MT/ s. Paměť Kingston ... více
Objednací kód: 2038399
Kód výrobce: KF572C38RSK2-32
Výrobce: KINGSTON
Záruční lhůta: 120 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 5 086 Kč
Cena s DPH: 6 153 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Paměti Kingston FURY Renegade DDR5

Posuňte hranice jako nikdy předtím s pamětí Kingston FURY™ Renegade DDR5, navrženou pro extrémní výkon na platformách nové generace DDR5. Vylepšete svůj systém o podporu, kterou potřebuje, aby zůstal na vrcholu, s ultra rychlou pamětí až 8000MT/s. Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je vybavena elegantními, nově navrženými hliníkovými rozvaděči tepla v černo-stříbrném nebo bílo-stříbrném provedení, které doplní vzhled nejnovějších PC sestav stavitelů systémů a kutilů. K dispozici jsou sady s jedním modulem o kapacitě 16 GB a 32 GB a dvoukanálové sady o kapacitě až 64 GB.
Ať už vytváříte obsah, pracujete s více úlohami nebo posouváte limity do extrémů pro svůj špičkový herní titul, paměti Kingston FURY Renegade DDR5 jsou ideální volbou pro hráče, nadšence, tvůrce obsahu a extrémní overclockery. Paměti Kingston FURY Renegade DDR5, které jsou 100% testovány na rychlost z výroby a na které se vztahuje omezená doživotní záruka a více než 35 let zkušeností, vám poskytují to nejlepší z obou světů: extrémní výkon a maximální klid. Kingston FURY je s vámi přímo na hranici možností.

  • Navrženo tak, aby maximalizovalo výkon
  • Využijte extrémní potenciál přetaktování
  • Certifikace Intel® XMP 3.0
  • Kvalifikováno předními světovými výrobci základních desek
  • Agresivní hliníkový design rozvaděče tepla
-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelová řada Kingston FURY Renegade
Systém Desktop
Typ paměti DDR5
Počet modulů v balení 2x16GB
RGB podsvícení Ne
Chlazení Pasivní
Barva chladiče Černá-stříbrná
Výkon a kapacita
Kapacita paměti 32GB
Frekvence (MHz) 7200
Podpora korekce chyb žádná
CAS latency CL38
Intel XMP Ano
AMD EXPO Ne